ZAUFAJ TECHNOLOGII I DOTRZYJ DO NAJLEPSZYCH

Emplocity to pierwsza platforma rekrutacyjna wykorzystująca algorytmy sztucznej inteligencji, chatboty oraz zaawansowane przetwarzanie danych. Nasz system obsługuje najbardziej żmudne i czasochłonne etapy rekrutacji, dzięki czemu Ty masz czas na zadania o większym znaczeniu biznesowym.

Chcę dowiedzieć się więcej

24 GODZINY NA DOBĘ PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU

Nasz bot może jednocześnie rozmawiać z ogromną liczbą osób, pytając o ich doświadczenie, umiejętności i oczekiwania. Agregujemy więcej informacji o potencjalnych pracownikach, niż jakakolwiek dostępna baza danych. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, aby automatyzować pozyskiwanie i preselekcję kandydatów, zwiększając wydajność rekruterów.

Chcę dowiedzieć się więcej

WYŻSZA KONWERSJA

Nowoczesne sposoby komunikacji zastosowane w dotychczas wykorzystywanych kanałach dotarcia do kandydatów zwiększają responsywność, co przekłada się na pozyskanie większej liczby zgłoszeń. Bot na firmowej stronie kariery ułatwia nawiązanie kontaktu z kandydatami i angażowanie ich już na etapie, gdy zastanawiają się nad zmianą pracy.

Chcę dowiedzieć się więcej

AUTOMATYZACJA PRESELEKCJI I OPTYMALNE DECYZJE

System Emplocity to rozwiązanie wykorzystujące sztuczną inteligencję i zaawansowane przetwarzanie danych. Jest odporny na zmęczenie i błędy, które zdarzają się nam, ludziom. Dzięki wsparciu najnowszej technologii będziesz podejmować optymalne decyzje związane z zatrudnieniem – najlepsze dla Twojej firmy i jej potrzeb.

Chcę dowiedzieć się więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Chętnie opowiemy więcej o naszych pomysłach na usprawnienie rekrutacji w Twojej firmie dzięki wdrożeniu nowych technologii.

Zaloguj się do Emplocity
Nie masz konta? Zarejestruj się
Zarejestruj się na Emplocity
Masz konto? Zaloguj się
Przypomnienie hasła

Podaj adres e-mail, na który wyślemy Ci wiadomość z instrukcjami odzyskiwania hasła.

Nie masz konta? Zarejestruj się
Wysłane!:)

Jeżeli podany adres email istnieje w naszym systemie, mail z linkiem do strony, na której można zmienić hasło został wysłany na Twoją skrzynkę. Jeżeli go nie widzisz, sprawdź proszę folder ze spamem. W razie jakichkolwiek problemów, skontaktuj się z nami - wyślij mail na adres [email protected]

Nie masz konta? Zarejestruj się